O mnie

W ramach prowadzonej kancelarii Law and Technology wspieram przedsiębiorców w zakresie ich bieżącej działalności.
Łączę wiedzę prawniczą z wieloletnią pracą w biznesie. Mając bogate doświadczenie w pracy w zespołach wdrażających projekty biznesowe w korporacjach zupełnie inaczej postrzegam problemy prawne. Dzięki doświadczeniu biznesowemu lepiej rozumiem potrzeby przedsiębiorców i mówię tym samym językiem co oni.

Klienci cenią moją wiedzę, zaangażowanie w sprawę, skuteczność, kreatywność i elastyczność w podejściu do każdego tematu. Jestem pasjonatką swojej pracy, pomaganie ludziom traktuję jak misję, dlatego do każdego klienta, umowy i ceny za usługi podchodzę indywidualnie. Wygrałam wiele spraw, których prowadzenia nie podjęli się inni prawnicy, oceniając je jako zbyt skomplikowane, bez szans na wygraną lub wymagające zbyt dużego zaangażowania.

Jestem wsparciem dla tych, którzy dopiero planują swój biznes. Znam plusy i minusy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w różnych formach prawnych jako spółki osobowe, kapitałowe, czy inne.

Pracuję jako niezależny ekspert, ale w prowadzonej kancelarii Law and Technology współpracuję z innymi specjalistami z zakresu prawa, dzięki czemu świadczę usługi prawne w szerokim zakresie, pozwalającym na specjalistyczną i kompleksową obsługę najbardziej złożonych projektów biznesowych.

W mojej kancelarii zatrudniam osoby podobne do mnie, pasjonatów równie zaangażowanych, dokładnych i upartych. Wspieramy się i uzupełniamy. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem i maksymalną uwagą.

Świadczę usługi również w języku angielskim.

Wybrane publikacje

Dagmara Rutkowska

Radca prawny, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (2012), doradca podatkowy członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych (2004), absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (1998), studiów podyplomowych w dziedzinie prawa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej (2000) oraz prawa nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (2016). Założycielka kancelarii Law and Technology.

Doradca prawno-biznesowy wielu podmiotów gospodarczych. Dagmara Rutkowska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej największych podmiotów gospodarczych w kraju z branży TMT, MICE, kreatywnej, e-commerce i usług on-line, automatyki oraz smart home, platform eventowych, biur rachunkowych.

Prowadzi także szkolenia o tematyce podatkowej i prawnej.

Wybrane publikacje

Kontakt

Law and Technology
Dagmara Rutkowska
Kancelaria Radcy Prawnego
adres: ul. Madalińskiego 42 lok. 106, 02-540 Warszawa